2014. november 27., csütörtök

A rajt

Olyan vagyok mint mindenki más. Tele vidámsággal, célokkal, jó napokkal, rossz napokkal , küzdelmekkel és számtalan változatos élethelyzettel.

Miért is indítom most ezt a blogot?

Mert céljaim vannak, és minden idegszálammal küzdeni fogok a céljaim eléréséért.

Mert tudom, hogy sokan vagyunk, akik tele vagyunk célokkal és persze problémákkal is, csak néha nagyon nehéz megtalálni a helyes irányba vezető utat. Nagyon úgy tűnik, hogy én ezt megtaláltam. Természetesen még a rajtkőnél állok ( álltam ), a táv maratoni, ennek ellenére minden egyes méterét ki fogom élvezni.

Vágyom a pozitív és előremutató változásra. Arra, hogy a kitűzött céljaimat megvalósítsam. Ennek az évnek a jelentős része a múlt lezárásáról és az elengedésről szólt. Itt az ideje az előrelépésnek, és a megvalósításnak. Egy  nagyon kedves ismerősömmel beszélgettem a minap. Feltett nekem egy kérdést, amire akkor még nem tudtam válaszolni.
„ Az oké hogy vannak terveid, hogy eléred a céljaidat, de mi a helyzet az oda vezető úttal? „

Ez gondolkodóba ejtett. Arra koncentráltam , hogy milyen jó lesz , amikor teljesítem amit kitűztem magam elé, közben megfeledkeztem arról hogy a most-ra , az odavezető útra koncentráljak. Minden pillanat, elhatározás, találkozás okkal történik az életemben. Minden helyzetből, elhatározásból, találkozásból és eredményből tanulni lehet és kell is. És minden helyzetet, találkozást és eredményt meg kell élni. Mert ez az egy életünk van. Az elhatározás már megvan, a célok megvannak és most már az odavezető út is mutatkozik.

Az elkövetkezendő bő fél év számos izgalmat, sikert, akadályt, örömöt, szomorúságot tartogat számomra.  Egy biztos minden percét megélem.

Mik is az elhatározások:
-          2015.06.30.: A súlyom ismét 70 kg lesz. Ez kb. 15 kg mínuszt jelent.
-          2015.06.30.: A tánctudásom ismét a régi fényében ragyog. Ehhez nagyon sok gyakorlásra lesz szükség, de megcsinálom.
-          2015.06.30.: Éppen haladok az angol középfokú nyelvvizsga megszerzése felé. Még kb. fél év ettől az időponttól számítva és az a papír is a kezemben lesz.
-          2015.06.30.: Készülök az első 10 km-es futóversenyemre. Az alapok már megvannak.

A mai nappal egy nagyon izgalmas utazás veszi kezdetét.


Fogadjátok sok szeretettel J

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése