Olyan vagyok mint mindenki más. Tele vidámsággal, célokkal,
jó napokkal, rossz napokkal , küzdelmekkel és számtalan változatos
élethelyzettel.
Miért is indítom most ezt a blogot?
Mert céljaim vannak, és minden idegszálammal küzdeni fogok a
céljaim eléréséért.
Mert tudom, hogy sokan vagyunk, akik tele vagyunk célokkal
és persze problémákkal is, csak néha nagyon nehéz megtalálni a helyes irányba
vezető utat. Nagyon úgy tűnik, hogy én ezt megtaláltam. Természetesen még a
rajtkőnél állok ( álltam ), a táv maratoni, ennek ellenére minden egyes méterét
ki fogom élvezni.
Vágyom a pozitív és előremutató változásra. Arra, hogy a
kitűzött céljaimat megvalósítsam. Ennek az évnek a jelentős része a múlt
lezárásáról és az elengedésről szólt. Itt az ideje az előrelépésnek, és a
megvalósításnak. Egy nagyon kedves
ismerősömmel beszélgettem a minap. Feltett nekem egy kérdést, amire akkor még
nem tudtam válaszolni.
„ Az oké hogy vannak terveid, hogy eléred a céljaidat, de mi
a helyzet az oda vezető úttal? „
Ez gondolkodóba ejtett. Arra koncentráltam , hogy milyen jó
lesz , amikor teljesítem amit kitűztem magam elé, közben megfeledkeztem arról
hogy a most-ra , az odavezető útra koncentráljak. Minden pillanat, elhatározás,
találkozás okkal történik az életemben. Minden helyzetből, elhatározásból,
találkozásból és eredményből tanulni lehet és kell is. És minden helyzetet,
találkozást és eredményt meg kell élni. Mert ez az egy életünk van. Az
elhatározás már megvan, a célok megvannak és most már az odavezető út is
mutatkozik.
Az elkövetkezendő bő fél év számos izgalmat, sikert,
akadályt, örömöt, szomorúságot tartogat számomra. Egy biztos minden percét megélem.
Mik is az elhatározások:
-
2015.06.30.: A súlyom ismét 70 kg lesz. Ez kb.
15 kg mínuszt jelent.
-
2015.06.30.: A tánctudásom ismét a régi fényében
ragyog. Ehhez nagyon sok gyakorlásra lesz szükség, de megcsinálom.
-
2015.06.30.: Éppen haladok az angol középfokú
nyelvvizsga megszerzése felé. Még kb. fél év ettől az időponttól számítva és az
a papír is a kezemben lesz.
-
2015.06.30.: Készülök az első 10 km-es
futóversenyemre. Az alapok már megvannak.
A mai nappal egy nagyon izgalmas utazás veszi kezdetét.
Fogadjátok sok szeretettel J
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése